oddział świętokrzyski

501 841 983

Kominiarz Wąchock

Witamy na stronie Zakładu Kominiarskiego „Jutrzenka”. Zajmujemy się kompleksowymi usługami kominiarskimi na terenie miasta Wąchock i okolic. Usługi dla klientów indywidualnych, instytucji, oraz Wspólnot Mieszkaniowych. Kominiarz Wąchock zawsze do usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Wąchock i okolice

Posiadamy pełną ofertę usług. Począwszy od standardowego czyszczenia przewodów kominowych,  udrażniania przewodów kominowych z gniazd i gruzu, oraz zabezpieczania wylotów kominów przed ponownym zatkaniem przez gniazda ptaków za pomocą specjalistycznych kratek kominowych, oraz siatek ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Montujemy nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające tak zwanej „cofce”, czyli ciągowi wstecznemu. Wykonujemy mechaniczne czyszczenie kominów z sadzy szklistej.

Instalujemy stalowe systemy kominowe w celu uszczelnienia kanałów kominowych, zabezpieczenia przed działaniem kondensatu kotłów gazowych rurami jedno i dwuściennymi. Wykonujemy ocieplone kominy zewnętrzne. W przewody kominowe nieregularne, lub ze skosami proponujemy elastyczne wkłady kominowe typu „Alufol” Są to systemy kominowe o szerokim zastosowaniu przy wentylacji, jak i przy kanałach z kotłów spalinowych gazowych.

Wystawiamy wszelkiego rodzaju protokoły kominiarskie: odbiór stanu surowego ze wskazaniem podłączeńopinie do gazowniodbiory końcowe budynkówekspertyzy kominiarskieinwentaryzacje istniejących kanałów kominowych, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu nieruchomościokresowe przeglądy kominiarskie oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły kominiarz – gazownik taniej). Oferujemy także opinie do dotacji na zmianę kotła węglowego na gazowy.

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Wąchock

Dla dobra klientów nasz kominiarz stawia na jakość przy możliwie niskiej cenie. Każdy traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody się nie sprawdzą, nie zostawiamy nikogo samego sobie. Doradzamy jak najlepiej i najniższym kosztem usunąć ewentualne usterki. Szanujemy przy tym zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy z góry najdroższych metod. Często te najprostsze i najtańsze są najlepsze.

Stawiamy na ciągły rozwój. Oprócz tradycyjnych metod wykorzystujemy wsołczesną technikę do poprawiania jakości swoich usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „niemożliwe„. Każdy przewód kominowy, który był drożny da się doprowadzić do pełnej sprawności bezinwazyjnie, bez niepotrzebnego wykuwania dziur w ścianach wewnętrznych.

Sprzęt pomiarowy, np. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to prawidłową diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych.

W ramach firmy kominiarskiej współpracuje czterech mistrzów kominiarskich, z których jeden, założyciel firmy Mieczysław Szewczyk jest Biegłym Sądowym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Wąchocka i okolic: Marcinków, Parszów, Rataje, Wąchock, Wielka Wieś, Węglów. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.