oddział Małopolski

504-369-025

oddział świętokrzyski

501-841-983

Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych – oferta

Proponujemy kompleksową obsługę Wspólnot Mieszkaniowych i Instytucji. W ramach oferty wykonujemy przy jednej wizycie okresowy przegląd kominiarski przewodów kominowych, oraz kontrolę szczelności instalacji gazowej. Jest to duża wygoda zarówno dla Administracji Wspólnoty Mieszkaniowej, jak i dla mieszkańców. Zamiast dwóch wizyt i dwóch terminów, jeden. Oferujemy także czyszczenie przewodów kominowych wynikające z przepisów Prawa.

Wykonujemy także wszelkie odbiory kominiarskie, opinie do gazowni, ekspertyzy kominiarskie, także z wykorzystaniem kamery inspekcyjnej, inwentaryzacje przewodów kominowych, sprawdzamy zajętość kominów w celu wykrycia tych wolnych, gotowych do wykorzystania.

Oferujemy także obsługę zabezpieczającą, na przykład montaż kratek kominowych, oraz siatek ze stali ocynkowanej i nierdzewnej chroniące wloty kominów przed ptakami i powstawaniem gniazd wewnątrz kanałów kominowych.

Montujemy stalowe wkłady kominowe, systemy ze stali żaroodpornej, oraz kwasoodpornej jedno i dwu ścienne (powietrzno – spalinowe), np. stosowane przy podłączeniu kotłów kondensacyjnych.

Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych – nasze atuty

Jesteśmy wszechstronni. Większość prac bierzemy na siebie. Oferujemy fachową i kompleksową obsługę Wspólnot przy stosunkowo niskiej cenie do jakości. Wykonywane przez nas usługi są zawsze solidnie wykonywane. Jesteśmy elastyczni. Przy wykonywaniu prac zawsze dopasowujemy się do powstałych warunków i doradzamy najlepsze rozwiązania w każdej sytuacji.

Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych – obsługiwany teren

Oferujemy obsługę Wspólnot Mieszkaniowych na terenie małopolski w gminach:

  • Biskupice (Biskupice, Bodzanów, Jawczyce, Łazany, Przebieczany, Sułów, Szczygłów, Sławkowice, Tomaszkowice, Trąbki, Zabłocie, Zborówek)
  • Bochnia (Bochnia, Ispina, Łapanów, Łapczyca, Proszówki, Nieprześnia, Nowy Wiśnicz, Sobolów)
  • Dobczyce (Bieńkowice, Brzączowice, Brzezowa, Dziekanowice, Kędzierzynka, Kornatka, Niezdów, Nowa Wieś, Rudnik, Sieraków, Skrzynka, Stadniki, Stojowice)
  • Gdów (Bilczyce, Cichawa, Czyżów, Fałkowice, Gdów, Hucisko, Jaroszówka, Klęczana, Kunice, Krakuszowice, Książnice, Liplas, Marszowice, Niewiarów, Niegowić, Nieznanowice, Niżowa, Pierzchów, Podolany, Szczytniki, Stryszowa, Świątniki, Wiatowice, Wieniec, Winiary, Zagórzany, Zalesiany, Zborczyce, Zręczyce)
  • Igołomia – Wawrzeńczyce (Dobranowice, Igołomia, Koźlica, Odwiśle, Pobiednik Mały, Pobiednik Wielki, Rudno Górne, Stręgoborzyce, Tropiszów, Wawrzeńczyce, Wygnanów, Złotniki, Zofipole, Żydów)
  • Kłaj (Brzezie, Dąbrowa, Grodkowice, Gruszki, Kłaj, Łysokanie, Łężkowice, Targowisko, Szarów)
  • Kocmyrzów-Luborzyca (Baranówka, Czulice, Dojazdów, Głęboka, Goszcza, Goszyce, Karniów, Kocmyrzów, Krzysztoforzyce, Luborzyca, Łysoskowice, Łuczyca, Maciejowice, Marszowice, Pietrzejowice, Prusy, Rawałowice, Sadowie, Skrzeszowice, Sulechów, Wiktorowice, Wilków, Wola Luborzycka, Wysiołek Luborzycki, Zastów)
  • Kraków (Barycz, Batowice, Bieńczyce, Bieżanów, Borek Fałęcki, Czyżyny, Dębniki, Jugowice, Kobierzyn, Kosocice, Kostrze, Kurdwanów, Lusina, Łagiewniki, Mistrzejowice, Na Kozłówce, Opatkowice, Piaski Nowe, Płaszów, Podgórze, Prokocim, Przewóz, Pychowice, Rybitwy, Rżąka, Sidzina, Skotniki, Soboniowice, Tyniec, Ruczaj, Wola Duchacka, Wróblowice, Wzgórza Krzesławickie, Zabłocie, Zbydniowice, Złocień)
  • Liszki (Budzyń, Cholerzyn, Chrosna, Czułów, Jeziorzany, Kaszów, Kryspinów, Liszki, Mników, Morawica, Piekary, Rączna, Ściejowice)
  • Mogilany (Brzyczyna, Buków, Chorowice, Gaj, Konary, Kulerzów, Libertów, Lusina, Mogilany, Włosań)
  • Myślenice (Bęczarka, Borzęta, Bulina,  Bysina, Droginia, Głogoczów, Jasienica, Jawornik, Krzyszkowice, Łęki, Osieczany, Polanka, Poręba, Trzemeśnia, Zasań, Zawada)
  • Niepołomice (Chobot, Niepołomice, Ochmanów, Podłęże, Słomiróg, Staniątki, Suchoraba, Wola Batorska, Wola Zabierzowska, Zabierzów Bocheński, Zagórze, Zakrzowiec, Zakrzów)
  • Nowa Huta
  • Nowe Brzesko (Grębocin, Gruszów, Hebdów, Kuchary, Majkowice, Mniszów, Nowe Brzesko, Pławowice, Przybysławice, Rudno, Sierosławice, Szpitary, Śmiłowice)
  • Proszowice (Gniazdowice, Jazdowiczki, Łaganów, Makocice, Opatkowice, Proszowice, Szklana)
  • Raciechowice (Bojańczyce, Czasław, Dąbie, Gruszów, Kawec, Komorniki, Krzesławice, Krzyworzeka, Kwapinka, Mierzeń, Poznachowice Górne, Raciechowice, Sawa, Zegartowice, Żerosławice)
  • Siepraw (Czechówka, Łyczanka, Siepraw, Zakliczyn)
  • Skawina (Borek Szlachecki, Facimiech, Gołuchowice, Grabie, Jaśkowice, Jurczyce, Kopanka, Krzęcin, Ochodza, Polanka Hallera, Pozowice, Radziszów, Rzozów, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna)
  • Słomniki (Brończyce, Czechy, Januszowice, Kacice, Kępa, Lipna Wola, Miłocice, Niedźwiedź, Orłów, Polanowice, Prandocin, Ratajów, Smroków, Słomniki, Szczepanowice, Wesoła, Wężerów, Zaborze)
  • Świątniki Górne (Ochojno, Olszowice, Rzeszotary, Świątniki Górne, Wrząsowice, Zalesie)
  • Wieliczka (Brzegi, Byszyce, Chorągwica, Czarnochowice, Dobranowice, Golkowice, Gorzków, Grabie, Grabówki, Grajów, Jankówka, Janowice, Kokotów, Koźmice Małe, Koźmice Wielkie, Lednica Górna, Mała Wieś, Mietniów, Pawlikowice, Podstolice, Raciborsko, Rożnowa, Siercza, Strumiany, Sułków, Sygneczów, Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Wieliczka, Zabawa)

Na terenie województwa świętokrzyskiego gminy:

  • Baćkowice (Baćkowice, Baranówek, Janczyce, Modliborzyce, Nieskurzów, Olszownica, Oziębłów, Piórków, Piskrzyn, Rudniki, Wszachów, Żerniki)
  • Bałtów (Bałtów, Maksymilianów, Kolonia, Okół, Rudka, Ulów, Wólka, Wycinka)
  • Bieliny Kapitulne (Bieliny, Bielno, Czaplów, Huta, Kanonin, Lechów, Makoszyn, Napęków, Porąbki)
  • Bliżyn (Bliżyn, Brzeście, Bugaj, Drożdżów, Gilów, Gostków, Górki, Jastrzębia, Kopcie, Kucębów, Mroczków, Nowki, Odrowążek, Pięty, Płaczków, Rędocin, Sorbin, Sobótka, Ubyszó, Wołów, Wojtyniów, Zagórze, Zbrojów)
  • Bodzechów (Bodzechów, Broniszowice, Chmielów, Denkówek, Goździelin, Gromadzice, Jędrzejowice, Kosowice, Magonie, Miłków, Mirkowice, Mychó, Dębowa Wola, Podszkodzie, Przyborów, Romanów, Sarnówek, Sudół, Szewna, Szwarszowice, Szyby, Świrna, Wólka Bodzechowska)
  • Bodzentyn (Bodzentyn, Celiny, Dąbrowa, Leśna, Orzechówka, Podgórze, Podmielowiec, Psary, Hucisko, Kamieniec, Siekierno, Sieradowice, Ściegnia, Śniadka, Święta Katarzyna, Wilków, Wola Szczygiełkowa, Wzdół)
  • Brody (Adamów, Brody, Bór Kunowski, Budy Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Krynki, Kuczów, Lipie, Lubienia, Młynek, Przymiarki, Ruda, Rudnik, Staw Kunowski, Styków,)
  • Ciepielów (Antoniów, Anusin, Bąkowa, Bielany, Borowiec, Ciepielów, Chotyze, Dąbrowa, Drezno, Gardzienice, Kałków, Kochanów, Kunegundów, Łaziska, Marianki, Pasieki, Pcin, Pogórze, Podolany, Ranachów, Rekówka, Wielgie, Wólka, Świesielice, Kawęczyn)
  • Daleszyce (Borków, Brzechów, Cisów, Daleszyce, Danków, Komórki, Kranów, Marzysz, Mójcza, Niestachów, Niwy, Sieraków, Słopiec, Smyków, Suków, Szczecno, Trzemosna, Widełki)
  • Górno (Bęczków, Cedzyna, Górno, Krajno, Leszczyny, Podmąchocice, Radlin, Skorzeszyce, Wola Jachowa)
  • Iłża (Alojzów, Białka, Błaziny, Chwałowice, Florencja, Gaworzyna, Iłża, Jasieniec, Jedlanka, Kajetanów, Koszary, Kotlarka, Krzyżanowice, Małomierzyce, Maziarze, Pakosław, Pastwiska, Pienki, Piłatka, Płudnica, Prędocin, Prędocinek, Seredzice, Starosiedlice, Walentynów)
  • Jastrząb (Gąsawy, Jastrząb, Kuźnia, Lipienice, Orłów, Nowy Dwór, Śmiłów, Wola Lipieniecka)
  • Kielce (miasto Kielce)
  • Końskie (Baczyna, Barycz, Bedlno, Bedlenko, Brody, Dyszów, Dziebałtów, Gatniki, Gracuch, Górny Młyn, Izabelów, Jeżów, Kazanów, Koczwara, Końskie, Kornica, Małachów, Młynek Nieświński, Modliszewice, Nałęczów, Niebo, Nieświń, Paruchy, Piła, Pomyków, Pomorzany, Proćwiń, Przybyszowy, Rogów, Sielpia Wielka, Sierosławice, Sokołów, Stadnicka Wola, Sworzyce, Trzemoszna, Wąsosz, Wincentów)
  • Kunów (Biechów, Boksycka, Bukowie, Chocimów, Doły Biskupie, Janik, Kolonia Inwalidzka, Kolonia Piaski, Kurzacze, Małe Jodło, Miłkowska Karczma, Nietulisko, Prawęcin, Rudka, Udziców, Wymysłów, Kunów)
  • Lipsko (Babilon, Borowo, Boży Dar, Dąbrówka, Długowola, Gołębiów, Gruszczyn, Helenów, Huta, Jakubówka, Jelonek, Józefów, Katarzynów, Krępa, Leopoldów, Leszczyny, Lucjanów, Lipa, Lipsko, Małgorzacin, Maruszów, Maziarze, Nowa Wieś, Poręba, Ratyniec, Szymanów, Śląsko, Tomaszówka, Walentynów, Wiśniówek, Wola Solecka, Wólka, Zofiówka)
  • Łagów (Czyżów, Duraczów, Gęsice, Lechówek, Łagów, Małacentów, Ruda, Mielonek, Nowy Staw, Piotrów Porębiska, Płucki, Sadków, Sędek, Winna, Wiśniowa, Wola Łagowska, Zamkowa Wola, Zbelutka, Złota Woda)
  • Łączna (Czerwona Górka, Gózd, Jęgrzna, Kamionki, Klonów, Łączna, Osełków, Podłazie, Podzagnańszcze, Występa, Zagórze, Zaskale, Zalezianka)
  • Masłów (Barcza, Brzezinki, Ciekoty, Dąbrowa, Dolina Marczakowa, Domaszowice, Masłów, Mąchocice, Wiśniówka, Wola Kopcowa)
  • Miedziana Góra (Bobrza, Ciosowa, Ćmińsk, Kostomłoty, Miedziana Góra, Porzecze, Przyjmo, Tumlin-Wykień)
  • Mirów Stary (Bieszków, Mirów, Rogów, Zbijów)
  • Mirzec (miasto Mirzec)
  • Mniów (Baran, Borki, Cierchy, Gliniany Las, Grzymałków, Lisie Jamy, Malmurzyn, Mniów, Mokry Bór, Pałęgi, Pępice, Pieradła, Podchyby, Przełom, Rogowice, Serbinów, Skoki, Straszów, Węgrzynów, Wólka Kłucka, Zaborowice, Zachybie)
  • Nowa Słupia (Bartoszowiny, Baszowice, Cząstków, Dębniak Dębno, Hucisko, Jeleniów, Jeziorko, Milanowska Wólka, Mirocice, Nowa Słupia, Paprocice, Pokrzywianka, Rudki, Serwis, Skały, Sosnówka, Stara Słupia, Trzcianka, Włochy)
  • Opatów (Brzezinki, Iwanowice, Opatów, Waleńczów, Wilkowiecko, Złochowice, Zwierzyniec)
  • Ostrowiec Świętokrzyski (miasto Ostrowiec Świętokrzyski)
  • Pawłów (Ambrożów, Bostów, Bronkowice, Brzezie, Bukówka, Chybice, Dąbrowa, Godów, Grabków, Jadowniki, Kałków, Krajków, Łomno, Modrzewie, Nieczulice, Pawłów, Pokrzywnica, Radkowice, Rzepinek, Rzepin, Stary Jawor, Szeligi, Szerzawy, Świętomarz, Świślina, Tarczek, Trzeszków, Warszówek, Wawrzeńczyce, Wieloborowice)
  • Rzeczniów (Ciecierówka, Dubrawa, Grabowiec, Grechów, Jelanka, Kotłowacz, Marianów, Michałów, Osinki, Pasztowa Wola, Pawliczka, Płósy, Podkońce, Rzechów, Rzeczniów Rzeczniówek, Rybiczyzna, Wincentów, Wólka Modrzejowa, Zawały)
  • Sadowie (Biskupice, Bogusławice, Bukowiany, Czerwona Góra, Grocholice, Jacentów, Łężyce, Michałów, Małoszyce, Niemienice, Okręglica, Obręczna, Porudzie, Ruszkowiec, Ruszków, Rżuchów, Szczucice, Sadowie, Truskolasy, Wszechświęte, Zwola, Zochcin)
  • Sienno (Adamów, Aleksandrów, Bronisławów, Dąbrówka, Dębowe Pole, Eugeniów, Gozdawa, Hieronimów, Janów, Jaworska Wola, Kadłubek, Karolów, Kochanówka, Krzyżanówka, Leśniczówka, Ludwików, Nowa Wieś, Olechów Nowy, Osówka, Piasków, Praga, Sienno, Stara Wieś, Olechów Stary, Tarnówek, Trzemcha, Wierzchowiska, Wodąca, Wyględów, Wygoda, Zapusta)
  • Skarżysko-Kamienna (miasto Skarżysko-Kamienna)
  • Skarżysko Kościelne (Grzybowa Góra, Kierz Niedźwiedzi, Lipowe Pole, Michałów, Majków, Skarżysko Kościelne, Świerczek)
  • Solec nad Wisłą (Boiska, Dziurków, Glina, Kalinówek, Kępa Piotrowińska, Kłudzie, Kolonia Nadwiślańska, Las Gliniański, Marianów, Pawłowice, Przedmieścia, Sadkowice, Słuszczyn, Wola Pawłowska, Zemborzyn)
  • Starachowice (miasto Starachowice)
  • Stąporków (Adamek, Bień, Błaszków, Błotnica, Boków, Czarna, Czarniecka Góra, Duraczów, Furmanów, Gosań, Grzybów, Gustawów, Hucisko, Janów, Kamienna Wola, Komorów, Kozia Wola, Krasna, Lelitków, Luta, Modrzewina, Mokra, Nadziejów, Niekłań, Odrowąż, Pardołów, Piasek, Smarków, Świerczów, Wąglów, Wielka Wieś, Włochów, Wólka)
  • Suchedniów (miasto Suchedniów)
  • Szydłowiec (Barak, Chustki, Ciechostowice, Hucisko, Jankowice, Korzyce, Krzcięcin, Łazy, Majdów, Omięcin, Rybianka, Sadek, Szydłowiec, Szydłówek, Świerczek, Świniów, Wilcza Wola, Wola Korzeniowa, Wysocko, Wysoka, Zastronie, Zdziechów)
  • Waśniów (Boksyce, Boleszyn, Czajęcice, Czażów, Dobruchna, Garbacz, Grzegorzowice, Janowice, Jeżów, Kraszków, Kotarszyn, Milejowice, Momina, Nosów, Nowy Skoszyn, Pękosławice, Piotrów, Prusinowice, Roztylice, Sarnia Zwola, Sławęcice, Strupice, Stryczowice, Śnieżkowice, Waśniów, Wojciechowice, Worowice, Wronów, Zajączkowice)
  • Wąchock (Marcinków, Parszów, Rataje, Wąchock, Węglów, Wielka Wieś)
  • Wierzbica (Błędów, Dąbrówka Warszawska, Łączany, Podgórki, Polany, Pomorzany, Wierzbica)
  • Zagnańsk (Bartków, Belno, Chrusty, Długojów, Gruszka, Janaszów, Jaworze, Kajetanów, Kaniów, Kołomań, Lekomin, Samsonów, Szałas, Tumlin, Umer, Zachełmie, Zagnańsk)
Zapraszamy do strony oddziału świętokrzyskiego www.kominiarz.starachowice.pl
oraz do strony oddziału małopolskiego www.kominiarz.online