oddział Małopolski

504-369-025

Kominiarz Skawina

Witamy na stronie „Jutrzenka” Usługi Kominiarskie. Zajmujemy się kompleksowymi usługami kominiarskimi na terenie miasta Skawina i okolic. Usługi dla klientów indywidualnych, instytucji, oraz Wspólnot Mieszkaniowych. W losowych, nagłych sytuacjach oferujemy całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Skawina zawsze do Państwa usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Skawina i małopolska

Posiadamy pełną paletę usług. Od standardowego czyszczenia kominówudrażniania ich z gniazd i gruzu, zabezpieczania wylotów kominów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem przez nowo budowane gniazda ptaków za pomocą specjalistycznych kratek kominowych ze stali nierdzewnej ciętej laserowo. Konstrukcja kratek nie ogranicza ciągu, co dzieje się w przypadku kratek dostępnych w marketach. Posiadamy wersję kratek z filtrem wewnętrznym z włókna  szklanego przeciw insektom. Oferujemy także siatki ocynkowane i nierdzewne. Montujemy nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające tak zwanej „cofce”, czyli ciągowi wstecznemu. Wykonujemy mechaniczne czyszczenie kominów z sadzy szklistej.

Wystawiamy wszelkiego rodzaju protokoły i opinie kominiarskie: odbiór stanu surowego ze wskazaniem podłączeńopinie do gazowniodbiory końcowe budynkówekspertyzy kominiarskieinwentaryzacje istniejących kanałów kominowych, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu nieruchomościokresowe przeglądy kominiarskie z wpisem do rejestru Centralnej Ewidencji Emisyjności budynków CEEB oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły kominiarz – gazownik taniej). Odbiory kotłowni i nowego kotła w ramach dotacji.

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Skawina

Dla dobra klientów nasz kominiarz stawia na wysoką jakość usług, przy możliwie najniższej cenie. Każdy traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody zawodzą, nie zostawiamy nikogo z kłopotem. Doradzamy jak najlepiej i najniższym kosztem usunąć problem, a po akceptacji metody, realizujemy prace. Szanujemy przy tym zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy z góry najdroższych metod. Czasem najprostsze i najtańsze oznacza najlepsze.

Stawiamy na ciągły, ciągły rozwój. Oprócz tradycyjnych metod wykorzystujemy technikę do poprawiania jakości swoich usług. Dlatego tego nasi kominiarze nie znają słowa „niemożliwe„. Każdy przewód kominowy, który był drożny, da się doprowadzić do pełnej sprawności bezinwazyjnie, bez niepotrzebnego wykuwania dziur w ścianach budynku.

W swojej pracy wykorzystujemy kominowe kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” do komina i sprawdzić jego stan techniczny, drożność, oraz przyczynę zatkania. Innym narzędziem jest generator dymu. W odróżnieniu do nie przydatnych kominiarskich „zapałek dymowych„, generator wytwarza duże ilości ekologicznego dymu, który szybko zapełnia kanały kominowe i uwalnia się na zewnątrz ewentualnymi nieszczelnościami w ściankach komina, które łatwo zlokalizować.

Sprzęt pomiarowy: anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to szybką i poprawną diagnozę, lokalizację i ułatwia usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych.

W ramach firmy kominiarskiej współpracuje czterech mistrzów kominiarskich z długoletnim doświadczeniem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie gminy Skawina:Borek Szlachecki, Facimiech, Gołuchowice, Grabie, Jaśkowice, Jurczyce, Kopanka, Krzęcin, Ochodza, Polanka Hallera, Pozowice, Radziszów, Rzozów, Wielkie Drogi, Wola Radziszowska, Zelczyna. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.