oddział Małopolski

504-369-025

Kominiarz Mogilany

Witamy na stronie Usług Kominiarskich „Jutrzenka”. Zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług kominiarskich na terenie miasta Mogilany i okolic. Usługi dla klientów indywidualnych, instytucji, oraz Wspólnot. W nagłych sytuacjach oferujemy Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Mogilany zawsze na Państwa Usługi.

Oferta Usług Kominiarskich – gmina Mogilany

Oferujemy wszelkie usługi kominiarskie.  Udrażniania przewodów kominowych z gniazd i gruzu. Zabezpieczamy  drożność kominów przed zatkaniem nowymi gniazdami dzięki specjalistycznym kratkom kominowych ze stali nierdzewnej ciętej laserowo, których konstrukcja nie ogranicz ciągu, jak robią to kratki dostępne w marketach. Posiadamy wersję kratek z filtrem wewnętrznym z włókna  szklanego przeciw insektom. Zabezpieczamy kominy także siatkami ocynkowanymi i ze stali nierdzewnej.

Wystawiamy każdego rodzaju protokoły i opinie kominiarskie: odbiory stanu surowego ze wskazaniem podłączeń, opinie do gazowniodbiory końcowe budynkówekspertyzy kominiarskieinwentaryzacje kanałów kominowych, oględziny po pożarach w kominach, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu budynków: okresowe przeglądy kominiarskie z wpisem do rejestru Centralnej Ewidencji Emisyjności budynków CEEB oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły kominiarz – gazownik taniej). Odbiory kotłowni z Funduszy Unii Europejskich z dotacją.

Dlaczego nasza Firma Kominiarska – usługi kominiarskie Mogilany

Dla korzyści klientów nasi kominiarze stawiają na jakość przy możliwie najniższej cenie. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody nie skutkują, nie zostawiamy nikogo z problemem. Pomagamy jak najniższym kosztem usunąć ewentualne usterki. Szanujemy przy tym zdrowie i portfel klientów. Nie wmuszamy najdroższych metod dla własnej korzyści. Czasem najprostsza i najtańsza jest najlepsza.

Stawiamy na rozwój, ciągły rozwój. Oprócz tradycyjnych metod wykorzystujemy współczesną technikę do poprawiania jakości swoich usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „niemożliwe„. Każdy przewód kominowy, który był drożny, sprawny, da się doprowadzić bezinwazyjnie do stanu używalności, bez niepotrzebnego wykuwania dziur w ścianach wewnątrz mieszkania.

W swojej pracy wykorzystujemy kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” do komina i sprawdzić jego stan, szczelność, drożność, oraz ewentualną przyczynę zatkania. Innym narzędziem jest generator dymu. W odróżnieniu do nie przydatnych kominiarskich „zapałek dymowych„, generator wytwarza ogromne ilości nietoksycznego dymu, który szybko zapełnia przewód kominowy i wydostaje się na zewnątrz ewentualnymi nieszczelnościami w ściankach komina, które łatwo wtedy zlokalizować.

Sprzęt pomiarowy, np. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to prawidłową diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych.

W ramach firmy współpracuje czterech mistrzów kominiarskich. Wszyscy do Państwa usług. Zachęcamy do skorzystania na powiatu Mogilany: Brzyczyna, Buków, Chorowice, Gaj, Konary, Kulerzów, Libertów, Lusina, Mogilany, Włosań. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.