oddział Małopolski

504-369-025

Kominiarz Kocmyrzów-Luborzyca

Zakład Kominiarski „Jutrzenka”. Kompleksowe prace kominiarskie w gminie Kocmyrzów-Luborzyca i w okolicy. Pogotowie Kominiarskie w losowych zdarzeniach całodobowo. Kominiarz Kocmyrzów-Luborzyca do usług.

Oferta Usług Kominiarskich – gmina Kocmyrzów-Luborzyca

Oferujemy usługi i prace kominiarskie. Czyszczenie przewodów kominówudrażnianie kanałów kominowych zatkanych gruzem i gniazdami ptaków, zabezpieczanie wylotów górnych kominów ponad dachem przed zatkaniem gniazdami ptaków za pomocą specjalistycznych kratek nierdzewnych ciętych laserem. Budowa ich nie zmniejsza ciągu, co niestety dzieje się w kratkach oferowanych w marketach budowlanych. Posiadamy kratki z filtrem przeciw insektom z włókna szklanego. Instalujemy nasady kominowe wzmacniające siłę ciągu i przeciwdziałające cofaniu do środka powietrza z zewnątrz, tzw. „cofka”. Oferujemy mechaniczne czyszczenie komina, zdzieramy ze ścianek komina smołę, sadzę szklistą.

Wykonujemy opinie, oraz protokoły kominiarskie: odbiory stanu surowego ( ze szkicem zalecanych podłączeń), opinie do gazowniodbiory budynków, szczegółowe ekspertyzy przewodów kominowych, i ich inwentaryzacje, oraz okresowe przeglądy wymagane przy ubezpieczeniu budynkówokresowe przeglądy kominiarskie oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły okresowe kominiarz – gazownik taniej). Odbiory kotłowni z Funduszy Unii Europejskich z dotacją.

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Kocmyrzów-Luborzyca

Kominiarz naszego zakładu stara się stawiać na jakość usługi przy możliwie niskiej cenie. Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Jeżeli standardowe metody pracy nie sprawdzają się w danym przypadku, nie zostawiamy nikogo z problemem. Doradzimy jak najlepiej, najszybciej i najniższym nakładem finansowym usunąć problem. Szanujemy zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy tylko najdroższych metod. Bardzo często te najtańsze są najlepsze.

Stawiamy na ustawiczny rozwój. Korzystamy z tradycyjnych metod, ale też wykorzystujemy technikę. Poprawiamy jakość wykonywanych usług. Dlatego nasi kominiarze nie używają zwrotu „nie da się„. Prawie każdy przewód kominowy można doprowadzić do pełnej używalności bez wykuwania otworów w ścianach budynku.

W pracy wykorzystujemy kolorowe kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” w komin, skontrolować jego stan techniczny i drożność. W razie zatkania, sprawdzić przyczynę. Generator dymu produkuje ogromne jego ilości. Szybko zapełnia on kanał kominowy i wydostaje się nieszczelnościami na zewnątrz. Łatwo je wtedy zlokalizować. Kominiarskie świece i zapałki dymowe tego nie potrafią.

Sprzęt pomiarowy i detekcyjny: anemometry, wykrywacze wycieków gazu ziemnego, LPG i tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają Świadectwo Kalibracji. Gwarantuje to skuteczną lokalizację, diagnostykę i łatwiejsze usuwanie problemów w przewodach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych, oraz instalacjach gazowych.

W ramach zakładu kominiarskiego współpracuje czterech mistrzów kominiarstwa. Zapraszamy do korzystania z usług profesjonalnego kominiarza w miejscowościach na terenie gminy Kocmyrzów-Luborzyca: Baranówka, Czulice, Dojazdów, Głęboka, Goszcza, Goszyce, Karniów, Kocmyrzów, Krzysztoforzyce, Luborzyca, Łysoskowice, Łuczyca, Maciejowice, Marszowice, Pietrzejowice, Prusy, Rawałowice, Sadowie, Skrzeszowice, Sulechów, Wiktorowice, Wilków, Wola Luborzycka, Wysiołek Luborzycki, Zastów. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.