oddział Małopolski

504-369-025

Kominiarz Gdów

Witamy. Zakład Kominiarski „Jutrzenka”. Zajmujemy się kompleksowymi usługami kominiarskimi – teren miasta Gdów i okolic. W nagłych przypadkach prowadzimy także całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Gdów zawsze do Państwa usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Gdów i małopolska

Posiadamy kompleksową ofertę usług. Począwszy od standardowego czyszczenia kominówudrażniania przewodów kominowych z gniazd i gruzu, oraz zabezpieczamy wyloty kominów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem przez nowo tworzone gniazda ptaków za pomocą specjalistycznych kratek kominowych ze stali nierdzewnej ciętej laserowo, których konstrukcja nie ogranicza ciągu w kominie, czego nie można powiedzieć o kratkach dostępnym w sprzedaży. Posiadamy wersję kratek z filtrem wewnętrznym z włókna  szklanego przeciw insektom. Montujemy nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające „cofce”, czyli ciągowi wstecznemu. Wykonujemy mechaniczne czyszczenie kominów z sadzy szklistej, tzn. smoły.

Wystawiamy wszelkiego rodzaju protokoły kominiarskie: odbióry stanu surowego ze wskazaniem podłączeńopinie do gazowniodbiory końcowe budynkówekspertyzy kominiarskieinwentaryzacje przewodów kominowych, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu domuokresowe przeglądy kominiarskie z wpisem do rejestru Centralnej Ewidencji Emisyjności budynków CEEB oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły kominiarz – gazownik taniej).

Zalety naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Gdów

Dla dobra klientów nasz kominiarz stawia na jakość przy możliwie najniższej cenie. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody nie wystarczają, nie zostawiamy nikogo samego z problemem. Doradzamy jak najlepiej i najniższym kosztem usunąć ewentualne usterki, i usuwamy je. Szanujemy przy tym zdrowie i portfele wszystkich klientów. Nie narzucamy z góry najdroższych metod. Czasem najprostsze i najtańsze oznacza najlepsze.

Stawiamy na ciągły, ustawiczny rozwój. Oprócz starych tradycyjnych metod wykorzystujemy współczesną technikę do poprawiania jakości świadczonych usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „niemożliwe„. Każdy przewód kominowy, który był drożny i był w użytkowaniu, da się doprowadzić do pełnej sprawności bezinwazyjnie, bez niepotrzebnego wykuwania dziur w ścianach wewnętrznych.

W pracy wykorzystujemy kominowe kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” do komina i sprawdzić jego stan techniczny, szczelność, drożność, oraz ewentualną przyczynę zatkania. Innym narzędziem który stosujemy jest generator dymu. W odróżnieniu do mało przydatnych kominiarskich „zapałek dymowych„, generator wytwarza duże ilości nietoksycznego dymu, który szybko zapełnia przewód kominowy i wydostaje się na zewnątrz ewentualnymi nieszczelnościami w ściankach komina, które łatwo wtedy zlokalizować.

Wszelki sprzęt pomiarowy, np. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, czadu, czyli tlenku węgla CO, posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to poprawną diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w przewodach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych.

Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego kominiarza na terenie Gdowa oraz okolicznych miejscowości: Bilczyce, Cichawa, Czyżó, Fałkowice, Hucisko, Jaroszówka, Klęczana, Kunice, Krakuszowice, Książnice, Liplas, Marszowice, Niewiarów, Niegowić, Nieznanowice, Niżowa, Pierzchów, Podolany, Szczytniki, Stryszowa, Świątniki, Wiatowice, Wieniec, Winiary, Zagórzany, Zalesiany, Zborczyce, Zręczyce. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.