oddział Małopolski

504-369-025

Kominiarz Biskupice

Witamy na stronie Zakładu Kominiarskiego „Jutrzenka”. Zajmujemy się kompleksowymi usługami kominiarskimi na terenie miejscowości Biskupice i okolic. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, instytucji, oraz Wspólnot Mieszkaniowych. W nagłych przypadkach służymy za całodobowe Pogotowie Kominiarskie. Kominiarz Biskupice zawsze do Państwa usług.

Oferta Usług Kominiarskich – gmina Biskupice

Posiadamy pełną ofertę usług kominiarskich. Począwszy od standardowego udrażniania przewodów kominowych z gniazd i gruzu, oraz zabezpieczania wylotów kominów przed ponownym zatkaniem przez gniazda ptaków za pomocą specjalistycznych kratek kominowych ze stali nierdzewnej ciętej laserowo, których konstrukcja nie ogranicza ciągu, czego nie można powiedzieć o kratkach dostępnym w sklepach i marketach budowlanych. Posiadamy wersję kratek z filtrem wewnętrznym z włókna  szklanego przeciw insektom. Montujemy nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające tak zwanej „cofce”, czyli ciągowi wstecznemu. Wykonujemy mechaniczne czyszczenie kominów z sadzy szklistej. W przypadku całkowitego zatkania komina, robimy przewierty.

Wystawiamy wszelkiego rodzaju protokoły kominiarskie: odbiór stanu surowego ze wskazaniem podłączeńopinie do gazowniodbiory końcowe budynkówekspertyzy kominiarskieinwentaryzacje istniejących kanałów kominowych, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu nieruchomościokresowe przeglądy kominiarskie z wpisem do rejestru Centralnej Ewidencji Emisyjności budynków oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły okresowe kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Biskupice

Dla dobra naszych klientów stawiamy na jakość przy możliwie najniższej cenie. Każdy traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody zawodzą, nie zostawiamy nikogo z problemem. Doradzamy jak najlepiej i najniższym kosztem usunąć ewentualne usterki. Szanujemy przy tym zdrowie i portfel klientów. Nie narzucamy z góry najdroższych metod. Czasem najprostsze i najtańsze oznacza najlepsze.

Stawiamy na ciągły rozwój zawodowy. Oprócz starych tradycyjnych metod wykorzystujemy technikę do poprawy jakości swoich usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „niemożliwe„. Każdy przewód kominowy, który był drożny, da się doprowadzić do pełnej sprawności bezinwazyjnie, bez niepotrzebnego wykuwania dziur w ścianach wewnętrznych budynku.

W swojej pracy wykorzystujemy kominowe kamery inspekcyjne. Pozwalają one „wejść” do komina i sprawdzić jego stan techniczny, drożność, oraz ewentualną przyczynę zatkania. Innym narzędziem jest generator dymu. W odróżnieniu do nie przydatnych kominiarskich „zapałek dymowych„, generator wytwarza ogromne ilości nietoksycznego dymu, który szybko zapełnia przewód kominowy i wydostaje się na zewnątrz ewentualnymi nieszczelnościami w ściankach komina, które łatwo wtedy zlokalizować.

Sprzęt pomiarowy, np. anemometry termiczne i skrzydełkowe, detektory nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają ważne Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to prawidłową diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych. Zapraszamy do skorzystania z usług kominiarza na terenie gminy Biskupice oraz okolicznych miejscowości: Bodzanów, Jawczyce, Łazany, Przebieczany, Sławkowice, Sułów, Szczygłów, Tomaszkowice, Trąbki, Zabłocie, Zborówek. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.