oddział świętokrzyski

501 841 983

Kominiarz Suchedniów

Witamy na stronie Zakładu Kominiarskiego „Jutrzenka”. Zajmujemy się kompleksowymi usługami kominiarskimi na terenie miasta Suchedniów i okolic. Usługi dla klientów indywidualnych, instytucji, oraz Wspólnot Mieszkaniowych. Kominiarz Suchedniów zawsze do Państwa usług.

Oferta Usług Kominiarskich – Suchedniów i okolic

Posiadamy pełną ofertę usług. Począwszy od standardowego czyszczenia przewodów kominowych,  udrażniania przewodów kominowych z gniazd i z gruzu, oraz zabezpieczania wylotów kominów wentylacyjnych, spalinowych i dymowych przed ponownym zatkaniem przez nowe gniazda ptaków za pomocą kratek kominowych, a także siatek ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Montujemy nasady kominowe wzmacniające ciąg i przeciwdziałające tak zwanej „cofce”, czyli ciągowi wstecznemu. Wykonujemy mechaniczne czyszczenie kominów z sadzy szklistej.

Montujemy stalowe systemy kominowe w celu uszczelnienia kanałów kominowych, zabezpieczenia przed działaniem kondensatu kotłów gazowych rurami jedno i dwuściennymi. Wykonujemy ocieplone kominy zewnętrzne. W przewody kominowe nieregularne, lub ze skosami proponujemy elastyczne wkłady kominowe typu „Alufol”. Są to systemy kominowe o szerokim zastosowaniu przy wentylacji, jak i przy kanałach z kotłów spalinowych gazowych.

Wystawiamy wszelkiego rodzaju protokoły kominiarskie: odbiór stanu surowego ze wskazaniem podłączeńopinie do gazowniodbiory końcowe budynkówekspertyzy kominiarskieinwentaryzacje istniejących kanałów kominowych, oraz okresowe protokoły wymagane przy ubezpieczeniu nieruchomościokresowe przeglądy kominiarskie oraz gazowe przeglądy szczelności instalacji (w pakiecie protokoły kominiarz – gazownik taniej).

Atuty naszej Firmy Kominiarskiej – usługi kominiarskie Suchedniów

Dla dobra klientów nasz kominiarz stawia na wysoką jakość przy możliwie najniższej cenie. Każdy traktowany jest indywidualnie. Jeśli standardowe metody zawodzą, nie zostawiamy nikogo samego sobie. Doradzamy jak najlepiej i najniższym kosztem usunąć ewentualne usterki. Szanujemy przy tym zdrowie i portfele klientów. Nie narzucamy z góry najdroższych metod. Czasem najprostsze i najtańsze oznacza najlepsze.

Stawiamy na ciągły rozwój. Oprócz starych tradycyjnych metod wykorzystujemy technikę do poprawiania jakości swoich usług. Wynikiem tego nasi kominiarze nie znają słowa „niemożliwe„. Każdy przewód kominowy, który był drożny da się doprowadzić do pełnej sprawności bezinwazyjnie, bez wykuwania dziur w ścianach wewnętrznych budynku.

Sprzęt pomiarowy, np. anemometry skrzydełkowe i termiczne, wykrywacze nieszczelności gazu ziemnego, gazu LPG, tlenku węgla CO, czyli czadu posiadają aktualne Świadectwa Kalibracji. Gwarantuje to prawidłową diagnozę, lokalizację i usunięcie istniejących usterek w kanałach kominowych wentylacyjnych, spalinowych i dymowych.

W ramach firmy kominiarskiej współpracuje czterech mistrzów kominiarskich, z których jeden, założyciel firmy Mieczysław Szewczyk jest Biegłym Sądowym. Zapraszamy do korzystania z naszych usług na terenie Suchedniowa i okolic: Belno, Łączna, Michniów, Mostki. Zapraszamy także do strony Oddziału Małopolskiego.